http://www.firma.waw.pl - Katalog firm, panorama firm woj. Mazowieckie
http://www.firma.waw.pl - Katalog firm, panorama firm woj. Mazowieckie pudełka cd, dvd
Strona główna O katalogu Regulamin Aktualizacja danych Reklama Kontakt
Branże główne
Gabinety lekarskie
Laboratoria medyczne
Lekarze specjaliści
Medycyna naturalna
Rehabilitacja
Sprzęt medyczny
Szpitale, kliniki
Weterynarze
Zakłady optyczne
Wyszukaj firmę  
  Miejscowość:
  Słowo kluczowe:    
STOL-KAM naprawa - serwis okien i drzwi
Branże: budownictwo/okna drzwi/naprawa serwis, budownictwo/usługi stolarskie, budownictwo/okna drzwi/montaż
Adres: Bielańska 4, 00-085 Warszawa
Telefon(y): 604 846 491
Email: stol-kam@serwis-okien.waw.pl
Strona WWW:www.serwis-okien.waw.pl
Opis działalności:
Podstawą działalności firmy STOL-KAM są profesjonalne i kompleksowe usługi naprawy oraz serwisu okien i drzwi. Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę na temat oczekiwań naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby łączyć najwyższy standard świadczonych usług oraz korzystne ceny.

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych ekspertów, więc posiadamy niezbędne umiejętności. Wszystkie zlecenia wykonujemy w sposób sprawny i błyskawiczny. W ramach naszych usług zajmujemy się serwisem stolarki wykonanej z drewna, PCV oraz aluminium. Poradzimy sobie z produktami pochodzącymi od niemal wszystkich producentów dostępnych na rynku.

Specjalizujemy się w naprawie, renowacji, przeróbkach indywidualnych, regulacji, wymianie uszczelek, wymianie szyb okiennych, czyszczeniu elementów nośnych, konserwacji, zabezpieczaniu, naprawie rolet zewnętrznych, montażu dodatkowego wyposażenia. Ponadto montujemy okna, drzwi, parapety wewnętrzne oraz parapety zewnętrzne. Posiadamy autoryzacje wielu producentów, wiec decydując się na nasze usługi, nie stracisz gwarancji. Dodatkowo przygotowujemy stolarkę do odbiorów inspektorskich, inwestorskich i lokatorskich.

Naprawa okien oraz serwis okien to nasze najpopularniejsze usługi. W ich skład wchodzą takie czynności, jak m.in. regulacja, renowacja, malowanie, wymiana okuć okiennych, wymiana uszczelek, przeróbki na antywłamaniowe, usuwanie szkód po włamaniach, wymiana pakietów szybowych, wymiana masy uszczelniającej, naprawa lub wymiana wszelkich elementów konstrukcji okien i drzwi, wymiana lub montaż okapników i uszczelek, uzupełnianie ubytków, a także wiele więcej. Cieszymy się uznaniem i szacunkiem wśród klientów. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Do swojej pracy używamy wyłącznie najlepszych i innowacyjnych urządzeń.

Zachęcamy do nawiązania stałej współpracy. Oferujemy korzystne warunki współpracy, a także elastyczne dostosowywanie naszej oferty do potrzeb klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, tak aby jak najlepiej sprostać stawianym nam wymaganiom. Proponowana przez nas konserwacja okien i drzwi sprawi, że staną się one wytrzymałe i niezawodne. Jesteśmy w pełni profesjonalni, posiadamy liczne referencje i certyfikaty. Stale podnosimy standard naszych usług. W razie pytań skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie oraz udzielimy Ci szczegółowych informacji na temat naszej oferty.
Oferta:
Kompleksowe usługi związane z naprawą i serwisem okien i drzwi drewnianych, plastikowych oraz aluminiowych:
- regulacja okien i drzwi
- renowacja okien i drzwi
- uszczelnianie okien i drzwi
- czyszczenie i konserwacja okien i drzwi

     Polecamy

Welcome home.

     PolecamyCopyright © 2003-2015 Firma.waw.pl | Wykonanie: Lemat.priv.pl